Strona główna / Gwarancja i serwis

Gwarancja i serwis

GWARANCJA 

Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych przez nas produktów. Każda obrabiarka posiada Certyfikat jakości CE, oraz spełnia wszelkie normy i wymogi dyrektyw UE i polskich przepisów. Zgodnie z prawem na cały nasz asortyment udzielamy 24 miesięcznej gwarancji (szczegóły określa regulamin). Jest to bardzo ważne w dobie powstających firm, które sprzedają maszyny z dalekiego wschodu o niepewnej jakości, bez żadnych deklaracji.


SERWIS
Prowadzimy serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. Nie zapominamy o naszych klientach i kontakt z nimi nie kończy się po zainkasowaniu należności za maszynę. Praktyką naszej firmy jest kontaktowanie się z klientami by dowiedzieć się czy wszystko jest wporządku i czy są nadal tak zadowoleni jak w pierwszych dniach używania sprzętu. W ten sposób utwierdzamy się w tym, iż firma PWA BERNARDO oraz JOSVAL, których jesteśmy przedstawicielem, produkuje maszyny najwyższej jakości.

Jeśli już występuje jakieś uszkodzenie, automatyk lub mechanik dzwoni do klienta by telefonicznie ustalić co mogło się stać i zdecydować co dalej będzie się działo z daną maszyną. Jest wiele wariantów, serwisant może przyjechać do klienta, maszyna może przyjechać na serwis lub potrzebna część może zostać dostarczona bezpośrednio do klienta. Posiadamy bogaty magazyn części zamiennych, w momencie gdy nie posiadamy danej części na miejscu, zostaje ona sprowadzona z magazynu centralnego w Austrii lub Hiszpanii nawet w 48 godzin. Jesteśmy w pełni świadomi, że maszyny naszych klientów są od tego by pracowały a nie stały uszkodzone.

 

Otwarcie możemy stwierdzić, że nasi pracownicy w dziale gwarancji i serwisu mają bardzo mało pracy

Jeśli jednak mają Państwo jakiś problem z maszyną prosimy o skorzystanie z poniższych opcji:

 

(Prosimy również o wysyłanie zdjęcia na poniższy adres e-mail tabliczki znamionowej urządzenia zaraz po zgłoszeniu w celu sprawniejszego przeprowadzenia naprawy gwarancyjnej)

  • telefonicznie 25 740 2001 (wyb. 5 lub 6)

 

Jeden z pracowników działu serwisu odezwie się do Państwa w najszybszym możliwym czasie.

 


AKCJA SERWISOWA

W związku ze zmianą norm europejskich (2006/42/WE) z 2010r. zawiadamiamy o akcji serwisowej polegającej na konieczności wymiany przez firmy handlowe śrub pokrywy zabezpieczjącej brzeszczot w przecinarkach taśmowych EBS 181 oraz osłony taśmy w szlifierkach HV 80 OSZI na zgodne z w.w. normą

HAFEN
ul. gen. R. Kuklińskiego 20 (dawniej, Artyleryjska 11)
08-110 Siedlce


tel: 25 740 20 01



e-mail: biuro@hafen.pl

  • Wyjątkowo atrakcyjne ceny
  • Możliwe raty lub leasing
  • Sprzedaż na terenie całej PL
  • Własne magazyny z maszynami
  • Ekspresowa dostawa
  • 2 lata gwarancji

do góry strony | mapa strony | regulamin

© 2011 Hafen, projektowanie stron www: cyberstudio, cms: abeon.cms